Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Зовнішні жорсткі диски (HDD)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Характеристики зовнішнього жорсткого диска

Основний параметр будь-якого накопичувача - це, звичайно, об’єм. Цей показник визначає не тільки його місткість, а й ціну. Існує безліч варіантів від 500 ГБ до 10 ТБ і більше, але найпопулярнішими та оптимальними з точки зору ціни та об’єму є варіанти від 1 до 4 ТБ. Ціна такого зовнішнього жорсткого диска відносно прийнятна та повністю виправдовує свою практичність. Також потрібно звертати увагу на те, що диск на 2 ТБ значно компактніший,  ніж на 4 ТБ.

Далі переходимо до наступного критерію – форм-фактор. Це значення вказує на ширину жорсткого диска в дюймах:  чим менше це число, тим менший розмір і вага пристрою. Існує три види сучасних типів:

  • 1.8 дюйма – найлегші та найкомпактніші варіанти.
  • 2.5 дюйма – найоптимальніші варіанти по співвідношенню розміру, об’єму та ваги.
  • 3.5 дюйма – мають найбільший об’єм пам’яті та вагу, яка досягає більш ніж 1 кг, проте являються найменш популярними через свою габаритність.

Наступний критерій виробу - це інтерфейс підключення. На сьогодні найбільш популярними являються USB 2.0 і 3.0. Другий варіант вважається більш сучасним і відрізняється вищою швидкістю передачі даних. Якщо на вашому ноутбуці або комп'ютері є порт USB Type-C, то можна з легкістю придбати жорсткі диски з таким підключенням.

Наступний параметр - це швидкість роботи диска, що в основному залежить від трьох чинників:

  1. Інтерфейс підключення. Найбільш оптимальні по швидкості та ціні є  USB 3.0 і 3.1.
  2. Другий фактор - це швидкість обертання накопичувача. Але важливо зазначити те, що чим швидша передача даних, тим гучніша робота приладу.
  3. Розмір кеша.

У більшості випадків зовнішні жорсткі диски купуються саме для зберігання різних мультимедійних даних: музики, фільмів, фотографій, і з цими завданнями вони гарно справляються, а різниця у швидкості несуттєва і великої ролі не грає.

Разом з жорстким диском може йти програмне забезпечення, яке буде розв’язувати важливі проблеми, наприклад, резервне копіювання і шифрування, тобто у вас є можливість поставити пароль, який буде використовуватись при відкритті вашого диску.

Також важливу роль відіграє матеріал, з якого виконаний жорсткий диск: пластик, метал, протиударне покриття, яке захищає від пошкодження і вологи, що забезпечить довгу роботу приладу.

Як обрати переносний HDD?

В сучасному світі обсяг інформації настільки великий, що більшість людей зіштовхуються з такою проблемою, як недостатня кількість пам’яті на телефоні, комп’ютері, ноутбуці чи іншій техніці. На допомогу в таких ситуаціях приходять зовнішні жорсткі диски – це надійні помічники у збереженні важливої інформації та даних.

Перш ніж розпочати вибір переносного жорсткого диска, вам потрібно конкретно визначитись з цілями та орієнтуватись в базових характеристиках: пам'ять, форм-фактор, зовнішній вигляд, ціна, розмір пристрою.

Якщо ви не визначились з вибором, то завжди можете проконсультуватись за номером телефону +380637243920. Наша професійна команда з радістю відповість на всі ваші запитання та надасть всю потрібну інформацію. Ви можете купити зовнішні жорсткі диски не тільки на нашому сайті онлайн, а й також на сторінці нашого інтернет- магазину в Instagram.

Вгору