Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Ароматизатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як вибрати ароматизатор в авто

Для багатьох автолюбителів машина — не просто засіб пересування, а ще один дім, у якому хочеться відчувати комфорт. Саме цим пояснюється популярність багатьох автотоварів, зокрема таким є і ароматизатор в авто.

Переваги ароматизатора

 1. В салоні автомобіля розповсюджується улюблений аромат.
 2. Усуваються неприємні запахи самої автівки (резина, пластмаса і т.п.).
 3. Піднімається тонус і настрій водія, що допомагає йому сконцентруватися.

Різновид автомобільних ароматизаторів

 • Картонний. Такий освіжувач зазвичай має вигляд красивої фігурки. Він просочений ароматизованою речовиною.
 • Гелевий. Такий тип освіжувача відноситься до більш просунутого рівня ароматизаторів. Ц може бути пластиковий мішок із ароматною запашкою. Після проколювання мішечка ароматизована рідина буде витікати на паперовий розпилювач, який і розповсюджуватиме запах по салону автівки. Більш складні види гелевих ароматизаторів представляють з себе пластикову ємність у вигляді красивої фігурки.
 • Твердий. Такий тип освіжувачів схожий по типу на попередній. Однак тут використовується твердий тип ароматичної речовини.  Влітку вона випаровується набагато повільніше за гелеву речовину.
 • Кисетний тип представляє з себе мішечок з ароматними гранулами. Такий ароматизатор в машину купити можна дорожче, ніж гелевий.
 • Банки з желе. Перевагою такого типу є можливість регулювати інтенсивність запаху. Вони легко встановлюється на дефлектор автівки і служать вдвічі довше за кисетні, однак купити автомобільний освіжувач такого типу можна набагато дорожче.
 • Банки з рідиною. Такі ароматизатори мають можливість регулювати інтенсивності запаху. Вони легко встановлюється на вентиляційну решітку в авто. Служать доволі довго. Якщо ви шукаєте автотовари для подарунку такий тип ароматизатора чудово для цього підійде.
 • Спреї. Такий ароматизатор в авто доволі схожий на звичайний освіжувач-розпилювач повітря. Головною перевагою цього ароматизатора є довготривале використання.
 • Під сидіння. Даний тип освіжувача можна прикріпити на липучку не лише під сидіння а в будь-яке місце в салоні. Чим спекотніше буде у автівці, тим інтенсивнішим буде аромат.

Ароматизатор в авто стане чудовим подарунком автомобілісту. Купити автомобільний освіжувач можна в інтернет-магазині NanoSklad. Окрім ароматизаторів для подарунку тут широко представлені мінімийки для машини.

Вгору