Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Телефони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

З кожним роком смартфони набувають особливого статусу в нашому житті. Ми прокидаємося за допомогою будильника, вирішуємо різноманітні питання телефонуючи один одному, фіксуємо щасливі моменти нашого життя за допомогою камери, дивимося відео у YouTube, працюємо онлайн та засинаємо з телефоном у руках. Його статус на сьогодні дійсно поважний, тому перед тим як обрати собі новий телефон з великого списку варіантів, потрібно керуватися важливими критеріями, щоб вигідно купити недорогий смартфон на довгі роки.

На які критерії потрібно звертати увагу при виборі телефона:

  1. Ефективність смартфона. Процесор вашого смартфона – це головний мозок системи. Він дозволяє нашому пристрою швидко працювати та виконувати всі потрібні вам функції. Саме ця деталь дає можливість смартфонам бути дійсно «смарт».
  2. Вибір операційної системи. Він зводиться до двох основних варіантів - Android або iOS. Вибір насправді складніший, ніж ви собі уявляєте, оскільки обидві операційні системи мають значний перелік плюсів і мінусів. Кожен має обрати той варіант, який більше вам до вподоби.
  3. Дисплеї. Сьогодні варіація розмірів дисплея надзвичайно велика. Клієнт обирає величину екрану так, щоб використання мобільного телефону було максимально комфортним. Якщо екран буде занадто великий, то відносно й розмір телефону буде не зручним. Це стосується і маленьких екранів, які позбавлять можливості використати повний функціонал смартфона.
  4. Пам'ять. Поточний стандарт становить 64 ГБ для моделей нижчого класу та від 128 ГБ до 512 ГБ для флагманів. Завдяки швидкому обміну програмами та технологіями майже всі ми імпортуємо кожен ГБ даних із попередніх телефонів на нові. Тому одним з найпопулярніших варіантів являється 128 ГБ, що є чудовим варіантом для сучасної людини, яка хоче зберегти усі дані.  
  5. Якість камери. Сучасні смартфони оснащені чіткими та якісними камерами з обох боків. Сучасна мода на селфі стала невід’ємною традицією багатьох з нас відтоді як тільки вони з’явились на світовому ринку. Вибираючи телефон, вам потрібно дати відповідь на питання, наскільки камера є важливою для вас, оскільки даний елемент впливає на ціну смартфона.
  6. Час роботи батареї. Золотим стандартом часу автономної роботи у флагманських смартфонах є понад 6 годин роботи в режимі екранного часу. Флагманські телефони, як і деякі телефони середнього класу, також можуть досягати до 8-10 годин екранного часу, що є чудовим показником. Ціль кожного клієнта полягає в тому, щоб придбати телефон, який зможе принаймні витримати цілий день інтенсивного використання. Отже, перед покупкою пристрою обов’язково перевіряйте характеристики акумулятора в інтернеті. Крім того, уточніть, чи телефон, який ви плануєте придбати, оснащений потужним режимом енергозбереження.

Ми – завжди оригінальна техніка

Якщо ви бажаєте купити телефон – в інтернет-магазині NanoSklad ваше вірне рішення. Ми зарекомендували себе як конкурентоспроможний магазин техніки, який пропонує клієнтам лише якісну та оригінальну продукцію. Ви завжди можете зателефонувати за номером + 380 63 724 3920, наша професійна та досвідчена команда завжди готова надати вам відповідь на запитання про оплату, доставку, терміни повернення та обміну і допомогти вам з вибором будь-якого товару на нашому сайті. Ми хочемо, щоб кожен наш клієнт залишався задоволений замовленням та співпрацею з нами.

Вгору