Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Акумулятори і батарейки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що варто знати про батарейки та акумулятори?

За якими критеріями обирати батарейки та акумулятори? В яких випадках акумулятор стане незамінним помічником, а в яких — доцільніше використати батарейку? Відповіді — далі.

Які бувають акумулятори та батарейки

За типом електролітичної рідини всередині батарейки бувають

  • сухі (сольові);
  • лужні;
  • кислотні.

Номінальна напруга батарейки — пальчикової (АА) та міні-пальчикової (ААА) — складає 1,5 Вольта. Стандарт напруги для акумулятора нижчий — 1,2 Вольта.

Основні види акумуляторів:

  1. літієві;
  2. нікель-кадмієві;
  3. свинцево-кислотні, що використовуються в автомобілях.

Робота акумулятора і батарейок

Через різницю в стандартах місткості деякі пристрої раніше могли сприймати 1,2-Вольтний акумулятор як розряджений. Акумулятори з роз’ємом ЮЕсБі цей момент обходять. Вони мають свій контролер і перетворювач напруги. Заряджаються такі акумулятори лише через власні ЮЕсБі-роз’єми.

Нікель-кадмієвий — єдиний тип акумуляторів, який зберігають розрядженим — на відміну від нікель-метал-гідридних, які важливо зберігати з повним зарядом, і літій-іонних, які зберігають при сорокавідсотковому заряді від місткості акумулятора.

Деякі пристрої, що працюють на батарейках та акумуляторах, мають вбудовану функцію зарядки акумулятора. Також для зарядки використовують спеціальний пристрій. На сайті NanoSklad можна придбати як зарядний пристрій для акумуляторів, так і зарядний пристрій для телефону.

Як вибрати акумулятори та батарейки

У побутовій техніці, телефонах та інших портативних девайсах використовуються літій-іонні та літій-полімерні акумулятори.

При температурі до мінус 20 градусів за Цельсієм працюють нікель-метал-гідридні акумулятори. Їх зазвичай беруть для використання у цифрових камерах.

Нікель-кадмієві акумулятори також показують високу ефективність роботи при екстремальних температурах (від мінус 40 до плюс 45 градусів), швидко перезаряджаються, витримують близько 1000 зарядок. Їхній термін експлуатації — 20 років і більше.

Якщо пристрій працює з джерелом живлення на напрузі в 1,2 Вольта або має вбудовану зарядку, йому вистачить звичайного акумулятора. А якщо пристрій вимагає напруги в 1,5 Вольта обирайте акумулятори з вбудованим мікро ЮЕсБі.

Пульт від телевізора, бездротова клавіатура або настінний годинник можуть роками працювати на одній батарейці. Для таких пристроїв оптимальним вибором стануть сольові, які є найдешевшими.

Алкалінові (лужні) батарейки:

  • більш стійкі до низьких температур;
  • мають довгий термін експлуатації (до 7 років);
  • мають вдвічі більшу місткість за сольові.

Кращі характеристики відображаються і на вартості. Переглянути ціни та замовити батарейки можна на сайті NanoSklad, також тут можна купити захисне скло на телефон.

Завдяки багаторазовому використанню ціни на акумулятори одного і того ж виробника у кілька разів перевищують ціни звичайних батарейок. Крім того, якщо замість батарейок ви вирішили купити акумулятори, не забудьте придбати до них зарядний пристрій.

Вгору